play_arrow

Етери

Комунальники в пошкоджених будинках забивають розбиті вікна й установлюють двері

micВолодимир Носков today24.01.2024 36

Тло
  • cover play_arrow

    Комунальники в пошкоджених будинках забивають розбиті вікна й установлюють двері Володимир Носков


Рятувальники й далі розбирають завали зруйнованої п’ятиповерхівки на вулиці Проскури, щоб дістати всіх людей. Як написав на своїй фейсбук-сторінці начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов, для цього потрібно знести стіну, бо є загроза обвалення.

Якщо говорити про наслідки ракетної атаки по місту 23 січня, то це пошкодження газопроводу середнього тиску, а також руйнування приміщення санаторної школи. Окрім того, через ракетні вибухи пошкоджено трансформаторні підстанції, розподільний пункт і кабельні лінії. Що ж до житла людей, то масштаби руйнувань і пошкоджень величезні. За інформацією департаменту житлово-комунального господарства, пошкоджено 130 житлових будинків у Київському й Салтівському районах Харкова. Загалом унаслідок обстрілів вибито понад 3 500 вікон, розповіли в пресслужбі Харківської міської ради.

У подкасті «Накипіло вранці» поговорили про хід відновлювальних робіт житла із заступником директора департаменту житлово-комунального господарства Євгеном Пасеновим.


Етери

0%