![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/87372613_1085277791809968_1690567653908807680_n-370x480.jpg)
Костянтин Губеладзе Олександр Сердюк
Стоматолог, який пів життя займається гумором. Він пройшов турніри Лігу Сміху з командою «Ніколь Кідман», став сценаристом — і все це остаточно поставило крапку в кар‘єрі стоматолога. Костя нині — стендапер.
Як казав у випуску ведучий подкаста Олександр, Костянтин — це комік, який повністю змінився, подолавши шлях від затятого сексиста й гомофоба до свідомого та адекватного громадянина.
Про це і не тільки — у новому випуску. Всім гарного настрою!