play_arrow

Етери

Культурно-громадський центр Druk. Перші резиденти

micКирило Лукаш today05.02.2024 170

Тло
  • cover play_arrow

    Культурно-громадський центр Druk. Перші резиденти Кирило Лукаш


Однією з перших резидентів культурно-громадського центру Druk стала галерея «Творче нежить». Уже цієї суботи, 10 лютого, о 17:40 авторським перформансом відкриється перша персональна виставка Андрія Химерного «Дивні міста й те, що поза ними» від галереї «Творче нежить» у новій локації — культурно-громадському центрі Druk.

У серпні минулого року ми вже розповідали про плани створити в Харкові новий осередок культурних і громадських ініціятив. В історичній будівлі колишньої друкарні за адресою Гончарівський бульвар, 10 незадовго до великої війни представники місцевого бізнесу, які розуміють цінність історичної спадщини, вирішили зробити культурно-громадський центр. Війна поставила проєкт на павзу, але влітку 2023 року він знову актуалізувався. Й от тепер ми можемо говорити, що КГЦ Druk отримав своїх перших поселенців.

Про те, що саме нині відбувається з реконструкцією історичної будівлі, на якому етапі перебуває створення культурно-громадського центру, які умови співпраці, а також про перші заходи та проєкти говорили в новому епізоді прямого етеру «Накипіло вдень» з Маграном Татою, Ярославом Аутсайдером і Марією Квітмою — представниками галереї «Творче нежить», що стала першою резиденткою культурно-громадського центру Druk. Тут ви можете переглянути короткометражний документальний фільм про галерею.


Етери

0%