play_arrow

Етери

«Культурний десант». Ургентна арттерапія на фронті

micКирило Лукаш today20.12.2023 132

Тло
  • cover play_arrow

    «Культурний десант». Ургентна арттерапія на фронті Кирило Лукаш


Гостем чергового епізоду «Накипіло вдень» став відомий музикант, композитор і поет Олександр Ремез.

Говорили про «Культурний десант» — військову ініціятиву Миколи Сєрги, яка полягає в підтримці військовослужбовців на лінії фронту мистецькими та творчими заходами й засобами. «Культурний десант» — об’єднання відомих митців, усі сили яких сьогодні спрямовано на Перемогу України. Вони дали вже понад 3 000 концертів на лінії фронту, у військових шпиталях, у частинах рятувальників і в деокупованих українських містах. «Культурний десант» є ініціятором мистецьких, психологічних та освітніх проєктів.

Олександр розповів про важливість творчих акцій на лінії фронту й поділився зворотним відгуком від українських військовослужбовців.

Окрім того, під час етеру проанонсували концерт «Культурного десанту» в Харкові.

У четвер, 21 грудня, о 18:30 «Культурний десант» проведе концерт в артклубі Pintagon (вул. Данилевського, 26).

Це буде третя «висадка» «Культурного десанту» в клубі Pintagon. Окрім основного складу КД Харківщини, до якого входять Олександр Ремез, Тарас Столяр, Артур Темченко й Макс «Карабас», цього дня можна буде почути військовий оркестр 59 ОМБр ім. Якова Гандзюка. Вхід — донат. Усі гроші спрямують на діяльність «Культурного десанту» на Харківщині. Підтримати «Культурний десант» на Харківщині.


Етери

0%