![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Лагідна українізація: українська в публічному просторі Наталка Маринчак
Як подолати психологічний дискомфорт під час переходу на спілкування українською мовою? Як виробити стійку та переконливу мотивацію? Відповіді на ці та інші запитання — в амбітному й короткостроковому проєкті «Українська в публічному просторі» від видавця Олександра Савчука й викладачки, кандидатки філологічних наук і доцентки катедри українознавства в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна Руслани Мариняк. Проєкт розраховано на тих, хто хоче позбутися обмежень, що заважають опанувати українську мову, розширити свої знання й без проблем користуватися нею як у публічному просторі, так і в приватному. Подробиці слухайте в нашому подкасті.