![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Лесик Омодада Олександр Сердюк
Далі корабель на ім’я «Музичне бубубу» прямує у файне місто Тернопіль, де відбулася розмова з Лесиком Омодадою (Tik Tu, Omodada Gee).
Окрім музичного віртуознічества, Лесик має студію «Шпиталь Рекордс». Там зводив останній альбом «Паліндром», що дає нам уявлення про різнобарвність музики.
А ще Лесик — один із засновників благодійного фонду Musicians Defend Ukraine. Фонд допомагає українським музикантам, які пішли захищати нас від загарбника.