play_arrow

Етери

Ловить гайп чи пропагандистка росіян 

micВолодимир Носков today22.06.2023 107

Тло
  • cover play_arrow

    Ловить гайп чи пропагандистка росіян  Володимир Носков


Під час обшуку вдома в 14-річної харків’янки слідчі поліції знайшли російські прапори, лозунги на підтримку царя і царської росії, совєцьку символіку. Про це розповів начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов. За його словами, школярка зробила ці малюнки власноруч. 
Поліція викликала до себе для надання пояснень дівчину після того, як у соціальних мережах з’явилося відео з підліткою, що підтримує риторику «русского міра». 

Тим часом у пресцентрі Головного управління Національної поліції в Харківській області поінформували,що на матір дівчини складено протокол про неналежне виконання батьківських обов’язків. Саму дівчину у віці 14 років за вчинені правопорушення не можуть притягти до кримінальної відповідальності. 
Начальник ГУ НП в Харківській області Володимир Тимошко пояснив: «Згідно із законом, кримінальна відповідальність за цей вид злочинів настає із 16 років. Результатом кримінального провадження у цьому випадку може бути звернення до суду із клопотанням про застосування примусових заходів виховного характеру». 
Оприлюднені дівчиною фото й відео нині активно обговорюють у соціальних мережах. Ми в подкасті «Накипіло вранці» разом з експертами обговорюємо, чого більше у відеороликах школярки: бажання стати відомою блогеркою, почуватися «геройкою», проявивши протест проти суспільних поглядів про війну, чи вона справжнісінька жертва російської пропаганди. 

Як підлітки й молодь потрапляють у тенета російських технологів 

Агітпроп і як цьому можна протидіяти за допомогою якісного українського контенту в інтернет-медіа й у молодіжних телеграм-каналах. 

У розмові беруть участь медіаексперт Отар Довженко й учитель історії, автор підручників Владислав Кронгауз.


Етери

0%