play_arrow

Етери

LWF відновила в Харкові понад 500 квартир

micКирило Лукаш today08.01.2024 218

Тло
  • cover play_arrow

    LWF відновила в Харкові понад 500 квартир Кирило Лукаш


Відновлюватися Україні допомагають численні світові гуманітарні організації, зокрема й Всесвітня лютеранська федерація (Lutheran World Federation, LWF) зі штаб-квартирою у швейцарській Женеві. Інституція має два офіси в Києві й Харкові та працює в нашій країні від 2022 року. Основною діяльністю організації в Україні є відновлення пошкодженого від російських обстрілів житла.

Гостем першого в новому році випуску «Накипіло вдень» став голова Всесвітньої лютеранської федерації в Україні Марк Муллан. Під час прямого етеру він розповів, чому увагу організації прикуто саме до Харкова, скільки квартир відремонтували в нашому місті за 2023 рік і скільки планують відновити у 2024-му.

А ще говорили про те, чому увага до війни росії проти України у світі зменшується й дедалі більшої популярності набуває думка про «змореність» Європи та світу від України. Марк промовив багато компліментарних тез про пасіонарність українців та українок, а також, як ірландець, провів паралелі у боротьбі наших народів за власну незалежність.


Етери

0%