play_arrow

Етери

Листи дітей із деокупованих громад до «Оленів святого Миколая»

micВолодимир Носков today16.10.2023 108

Тло
  • cover play_arrow

    Листи дітей із деокупованих громад до «Оленів святого Миколая» Володимир Носков


«Олені святого Миколая» вирушили до дітей із прифронтових, прикордонних і деокупованих громад Харківщини, щоб зібрати їхні мрії. А згодом до створення свята та придбання подарунків із величезного списку дитячих мрій долучимося й ми: благодійники, великі компанії та приватні особи. Традиційно організацією свят акції «Олені святого Миколая» із 2016 року займаються члени всеукраїнської громадської організації «Українські рубежі». Восьмого жовтня команда «чарівників» з «Українських рубежів» (а це — психолог, арттерапевт, аніматори та інші) їздила збирати дитячі мрії в чотири села Ізюмського району Харківської області: Куньє, Іванчуківку, Чистоводівку й Олександрівку. Знайомилися з дітьми, через чарівний телепорт, як уміють олені, потрапили до Країни Мрій, а потім кожен малював картину, яку там побачив, і писав лист із побажаннями. А напередодні, 15 жовтня, листи святому Миколаєві писали діти із селища Слатине, що в Дергачівській міській громаді Харківського району області.

Як розповіла Радіо «Накипіло» менеджерка проєктів ГО «Українські рубежі» Інна Ачкасова, нині складають перелік населених пунктів, до яких приїжджатимуть «Олені» для запису мрій та їх утілення «чарівниками», тобто спонсорами й донаторами. Утім, уже нині відомо, що це будуть населені пункти, які перебували в окупації на Харківщині, а також діти, що виїхали з Маріуполя, — він і дотепер перебуває в тимчасовій російській окупації. Докладніше слухайте в подкасті «Накипіло вранці» — тоді дізнаєтеся, як можна стати чарівником благодійної акції «Олені святого Миколая».

До речі, цьогоріч ми вперше відзначатимемо день святого Миколая 6 грудня. Свято перенесли з 19 грудня в межах переходу на новий церковний календар. Отже, до початку грудня потрібно встигнути зібрати всі листи з дитячими мріями та спробувати разом їх утілити.


Етери

0%