play_arrow

Непрочитане

Майк Йогансен «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію». Частина 1

micАліка Піхтерева today11.04.2023 262

Тло
  • cover play_arrow

    Майк Йогансен «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію». Частина 1 Аліка Піхтерева


Алло! На хвилі… Ні, не те, що ви подумали, але теж дещо варте вашої уваги. Проєкт «Непрочитане» знову лине із книжкової шафи просто до ваших навушників.

Програма, у якій наша ведуча новин Аліка Піхтерева читає книги українських авторів, виходитиме щотижня. Напередодні ви мали нагоду вибрати книгу, яку було б цікаво прослухати саме вам. Найбільшу кількість голосів отримав Майк Йогансен і його «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію». Йогансена справедливо вважають майстром мовних ігор та експериментів із формою. Це і детектив, й авангард, і безліч алюзій на різні літературні жанри. Одно слово, Йогансен такий Йогансен. Нудно з ним точно не буде. 

Познайомимося сьогодні з тираноборцем Доном Хозе Перейрою і його рудим другом — песиком Родольфо. Вони гулятимуть степом, який автор описує так поетично, що вам може закортіти покинути всі справи та знову й знову пригадувати степові прогулянки.

А ще — Йогансен неймовірно поетичний прозаїк. Настільки ритмічний текст, що у процесі начитування ведуча підтанцьовувала!

 

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.


Непрочитане

0%