play_arrow

Непрочитане

Майк Йогансен «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію». Частина 5

micАліка Піхтерева today09.05.2023 105

Тло
  • cover play_arrow

    Майк Йогансен «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію». Частина 5 Аліка Піхтерева


Дорогі радіослухачі, починається не тільки Озірна Швайцарія, а й щось таке, що зовсім на голову не налазить! Ми не радили б нічого турляти собі на голову, якщо воно не налазить, але зауважимо, що події, представлені в п’ятому епізоді «подорожі», мають на меті вас епатувати й дивувати.

Леонардо втратив Альчесту. Але вона не розгубилась і спритно знайшла нову любов у хащах Гомільшанських лісів. Розуміємо ваші розпач і розпуку — мовляв, як же так? Два роки вони подорожували разом і любили одне одного. Най і не остаточно й неповно, та все ж!

Поділяємо праведний гнів, але все-таки радимо послухати й дізнатися, куди поверне наш містичний човник, що його автор Йогансен ніяк не дозволяє доправити до слобожанської столиці, усіляко наповнюючи життя героїв неоднозначними подіями й душевними муками. Навіть перебитими носами!

 


Непрочитане

0%