play_arrow

Етери

Макс Бурцев: від PR до будівельного волонтерства

micВолодимир Носков today19.10.2023 95

Тло
  • cover play_arrow

    Макс Бурцев: від PR до будівельного волонтерства Володимир Носков


У діловому світі Харкова та й у всій Україні Макса Бурцева знають як засновника успішних компаній: школи англійської мови Hotspot, креативної агенції Arriba!, школи маркетингу й комунікацій «Багаж».

Утім, коли почалося повномасштабне вторгнення росіян, Макс із командою розмірковував, чим тепер вони повинні займатися в цьому новому світі та як можуть стати корисними людям. Спільно дійшли ідеї, що благодійна допомога має бути не розпорошеною, а добре структурованим процесом. Так і з’явився благодійний фонд «Волонтерська». Починали з пошуку речей і продуктів для гуманітарної допомоги. Вирішили допомагати передусім людям з інвалідністю та старшого віку. А тепер їхні зусилля спрямовані на відновлення приватних будинків у селах Ізюмської громади, де російський загарбник убивав українців і розбивав їхнє житло вщент. До початку цієї зими фонд «Волонтерська» сподівається встигнути відремонтувати 80 будинків людей з найуразливіших верств населення — тих, кому нема від кого чекати допомоги.

У подкасті «Накипіло вранці» свою історію розповів директор благодійного фонду «Волонтерська» й керівник проєктів креативної індустрії Макс Бурцев.


Етери

0%