play_arrow

Етери

«Металіст 1925»: новий інвестор, нові перспективи

micКирило Лукаш today21.09.2023 93

Тло
  • cover play_arrow

    «Металіст 1925»: новий інвестор, нові перспективи Кирило Лукаш


Наприкінці серпня 2023 року футбольний клуб «Металіст 1925» виступив із тривожною заявою про те, що клуб утратив свого інвестора. Компанія AES Group, багаторічна спонсорка команди, заявила, що через величезні бізнесові втрати внаслідок російсько-української війни не зможе більше фінансувати клуб.
Проте за кілька днів представники ФК «Металіст 1925» повідомили, що вдалося знайти нового інвестора. Ним стала найбільша в Європі криптовалютна біржа WhiteBIT, власником якої є харківець Володимир Носов.
Компанію WhiteBIT засновано 2018 року. Нині ця біржа входить у топи найбільших компаній світу на криптовалютному ринку. Також компанія веде широку доброчинну та спонсорську діяльність. Зокрема, WhiteBIT є спонсором ФК «Барселона» й національної збірної України з футболу. Окрім того, компанія співпрацює з великими та малими доброчинними фондами, що функціонують в Україні, як-от з United24, Благодійним фондом Сергія Притули, Tabletochki, благодійним фондом WhitePay та іншими.
Про те, чим нині, за нового інвестора, живе «Металіст 1925», й український футбол, про нові перспективи й можливості, про дорослі, дитячі та жіночі команди клубу говорили із заступником генерального директора ФК «Металіст 1925» Антоном Івановим.


Етери

0%