play_arrow

Етери

Міська влада має зосередитися на підтримці армії, — міськдепутат

micВолодимир Носков today20.07.2023 20

Тло
  • cover play_arrow

    Міська влада має зосередитися на підтримці армії, — міськдепутат Володимир Носков


Футболки та кросівки за завищеною ціною: у харківській поліклініці № 24 оскандалилися на дивних, як для медзакладу, закупівлях.
Аналітики Харківського антикорупційного центру з’ясували, що міська поліклініка збиралися придбати три футболки Polo розміру XXL та одну футболку розміру XL по 5184 грн, що в декілька разів перевищує вартість дорогих футболок. А ще — у квітні 2023 року поліклініка придбала дві пари жіночих кросівок по 6430 грн за пару. 
Стосовно директора поліклініки Максима Бабака почали внутрішнє розслідування й усунули його від виконання обов’язків. Керівник медзакладу відмовився пояснити, чому поліклініка купує брендований одяг за такими цінами. 
В антикорупційній громадській організації звернули увагу на те, що останнім часом керівники комунальних закладів і навіть управлінь міської ради, як-от управління інноваційного розвитку, удаються до закупівель за невиправдано високими цінами. Міський голова Ігор Терехов, реагуючи на викривальну інформацію, заявив, що ініціював аудит абсолютно всіх закупівель, які здійснюють або планують здійснювати найближчим часом комунальні підприємства. Можливо, це була реакція й на останню заяву голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давида Арахамії про пріоритети в закупівлях на місцевому рівні.
На думку депутата харківської міської ради Артема Ревчука, який до листопада 2022 року звільняв Харківщину від російського ворога в лавах Нацгвардії, міська влада повинна зосередитися тільки на підтримці армії, а не розпорошуватися на витрати на не першочергові потреби.
«Я скажу простими словами, як це говорять у народі: директор поліклініки № 24 “поплутав береги”. В умовах війни це не припустимо. На мою думку, витрати повинні йти тільки на армію, на забезпечення ліками, на обладнання і відбудову зруйнованого житла. Лише на предмети першої потреби. Тільки на те, що може наближувати нашу перемогу. Якщо ми сьогодні програємо війну, то не буде ніяких доріг, стане все дно, у яких ти кросівках і в якій футболці», — розмірковує міськдепутат.
Повну розмову з міським депутатом Артемом Ревчуком слухайте в подкасті «Накипіло вранці».


Етери

0%