play_arrow

Етери

Мітя Фєнєчкін про війну та мистецтво

micКирило Лукаш today15.09.2023 119

Тло
  • cover play_arrow

    Мітя Фєнєчкін про війну та мистецтво Кирило Лукаш


Відомий художник та ілюстратор Мітя Фєнєчкін завітав до Харкова, щоб у цьому важливому для нього місті завершити власну відпустку.
Мітя Фєнєчкін — художник та ілюстратор, який займається графікою та поезією. Зокрема, він автор артбуків та ілюстрацій для обкладинок музичних альбомів таких гуртів, як «Океан Ельзи», «Оркестр Че», «ВГНВЖ», «Джозерс», Alarm Pressure, а також дуету Zapaskа й репера Паліндрома.
Митець бере участь у благодійних проєктах та аукціонах, які допомагають збирати гроші на потреби захисників і гуманітарну допомогу.

Чому Харків є рідним і важливим для Фєнєчкіна? Чим художник займався після початку повномасштабного вторгнення? Яка роль митця під час війни та якою може бути функція мистецтва за часів глобальних потрясінь? І чому новий трек Сергія Бабкіна «Зрада» — це не ок? Про все це говорили в прямому етері з Мітею Фєнєчкіним під час чергового епізоду «Накипіло вдень».
А ще — Мітя розповів про свої останні виставки (персональні та у співпраці), про актуальні проєкти та нові обкладинки для популярних українських гуртів. Окремо поговорили про досвід «співпраці» художника та штучного інтелекту, а також про створення анімаційного кліпу на пісню Каданова / Кононова «Чи то так».


Етери

0%