play_arrow

Етери

Мобільні бригади соціопсихологічної допомоги

micКирило Лукаш today29.03.2024 92

Тло
  • cover play_arrow

    Мобільні бригади соціопсихологічної допомоги Кирило Лукаш


Мобільні бригади психосоціальної підтримки від благодійного фонду «Схід SOS» створено для надання екстреної допомоги постраждалим від агресії рф. Фахівці безоплатно консультують, проводять групові тренінги для обізнаності та реагування на гендерно зумовлене насильство, а також зниження рівня тривожності та підвищення стресостійкості. Від грудня 2023 року бригади працюють на території Запорізької, Харківської, Миколаївської та Херсонської областей.

На Харківщині бригади відвідують населені пункти області та місця компактного поселення, де надають консультації та проводять заходи, зокрема, у безпечному просторі для жінок і дівчат «Затишно space». Від грудня фахівчині надали понад 700 консультацій.

Про цей напрям діяльності БФ «Схід SOS» говорили в прямому етері з координаторкою проєкту Валерією Волошиною, соцпрацівницею та кейс-менеджеркою Дариною Хижняк та психологинею Оленою Карпенко.

Також в етері розмовляли про проєкт «Життєво важлива допомога у сфері сексуального та репродуктивного здоров’я (СРЗ) і захисту постраждалих від війни ВПО та приймаючих громад на Сході України». Його реалізують БФ «Схід SOS» і міжнародна гуманітарна організація CARE за підтримки Уряду Канади.

Номер гарячої телефонної лінії та інші контакти фонду за посиланням.


Етери

0%