play_arrow

Етери

«Моя війна і я». Документально-митецький проєкт

micКирило Лукаш today08.11.2023 871

Тло
  • cover play_arrow

    «Моя війна і я». Документально-митецький проєкт Кирило Лукаш


Сто акторів, десять епізодів, вісім годин відео — усе це новий проєкт «Моя війна і я», який готує нині в Берліні харківський режисер Роман Садовський.

«Моя війна і я» — десятисерійний постдокументальний фільм, який розповідає про війну в Україні. Загальна тривалість — приблизно вісім годин, тривалість одного епізоду — 50 хвилин. Ця стрічка репрезентує досвід громадян України під час війни. У фільмі грають сто акторів, з яких понад десять — відомі українські актори й актриси, а також один актор із Голлівуду.

Постдокументальна стрічка «Моя війна і я» складається з десяти епізодів, де зібрано документальні й художні тексти, записані у форматі відеощоденників, а також українська поезія та інтерв’ю з акторами — особистий досвід людей, які пережили й далі переживають війну. У фільмі представлено нові реалії життя, з якими українці зіткнулися під час війни. В один і той самий день українці перебували в різних умовах залежно від локації. Хтось був в окупації, хтось опинився в еміграції, хтось потрапив під обстріл, хтось жив у бомбосховищі. Кожен учасник проєкту, як і кожен українець, має особливу історію, яка не залишає байдужим.

Про багатосерійну стрічку говорили з автором ідеї — режисером проєкту Романом Садовським.


Етери

0%