![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Музична терапія Тетяни Чайковської Кирило Лукаш
Минулими вихідними до Харкова вперше приїхала відома українська композиторка Тетяна Чайковська. Тетяна провела зустріч із парафіянами Свято-Дмитрівського храму Харкова, під час якої виконала кілька композицій зі свого альбому «Ультиматум».
Загалом, Тетяна Чайковська від 2015 року займається проєктом музичної терапії з пораненими бійцями й волонтерами. Її авторську програму пройшли понад 200 ветеранів російсько-української війни.