![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Євген Турчинов Олександр Сердюк
Два місяці «Музичне Бубубу» було затамувало мовчання через вторгнення хворого сусіда, але морального права підігравати ворогу і вестися на його агресію то є бе. Тож повертаємось на рідному радіо Накіпіло і продовжимо нести про харківських і не тільки музичних творчіх людей.
Повертаємось, і перший гість після двох місяців — Євген Турчинов (Жадан і Собаки, Криваве Забазарево).