![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Ростислав Чабан Олександр Сердюк
Музичне бубубу з Олександром Сердюком №31 — Ростислав Чабан
А ми продовжуємо вивчати музичну фауну Дніпра.
Якщо переслухати випуски «бубубу» за пів року, можна виявити, кого бракує для повної історії гурту «И Друг Мой Грузовик»: Ростислава Чабана.
Бас-гітариста його колега Антон Слєпаков називає «квас-гітарист»: адже, крім музики, останніми роками Ростислав робить найсмачніший у світі квас. Він учасник проєктів «ІДМГ», «Тайна третьої планети», «НєГрузовики», Shanti People. Ще Чабан — автор сольних альбомів, які викладає раз на тиждень.