play_arrow

Етери

Музичне підбадьорення сімей-переселенців

micВолодимир Носков today27.09.2023 95

Тло
  • cover play_arrow

    Музичне підбадьорення сімей-переселенців Володимир Носков


Родини вимушених переселенців щотижня можуть відновлювати свої сили на заняттях із музикотерапії. Таку змогу їм дарує благодійний фонд громади Харкова «Толока» та проєкт «Тут і тепер». Творчі зустрічі відбуваються в безпечному просторі в центрі Харкова. Як сказала одна з ініціаторок музикотерапії, професорка Юлія Ніколаєвська, вони діють у межах розбудови арттерапевтичного центру Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського.
А її творча партнерка Вероніка Івоніна розповіла, що на заняттях хлопці та дівчата не тільки знайомляться з інструментами, опановують ази гри, а ще й долучаються до написання пісень. Діти на музичних зустрічах перевтілюються, стають більш упевненими й хочуть пробувати себе у творчості.
Слухайте в подкасті «Накипіло вранці» цікаві історії про музикотерапію для родин-переселенців від Юлії Ніколаєвської, проректорки з творчої роботи та інноваційної діяльності Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського, і Вероніки Івоніної, студентки цього університету.


Етери

0%