play_arrow

Етери

«Ми намагаємося подавати газ навіть там, де можуть точитися бої»

micВолодимир Носков today20.05.2024 122

Тло
  • cover play_arrow

    «Ми намагаємося подавати газ навіть там, де можуть точитися бої» Володимир Носков


Коли багатоквартирні або приватні будинки зазнають пошкоджень через обстріли ворожими ракетами, «шахедами» й керованими авіабомбами, то зазвичай разом із бетонними блоками, стінами, вікнами, водогонами й електрикою серйозно потерпають і газові мережі. Тому після обстеження будинку деесенесниками та слідчих дій правоохоронців разом із комунальними службами приїжджають фахівці Харківської філії «Газорозподільних мереж України».

За внутрішньою статистикою компанії, найбільше аварій через обстріли локалізували на газопроводах житлових будинків. Майстри кажуть, що вони докладають великих зусиль для відновлення обладнання та газогонів у мінімальні терміни, щоб люди — незалежно від того, мешкають вони в самому Харкові чи прикордонних селах, — мали змогу приготувати їжу чи обігріти помешкання. Однак це відбувається за складних безпекових і фінансових умов під час великої війни.

На початку травня в подкасті «Герої Харкова» ведучий Володимир Носков із начальником Куп’янського управління Харківської філії ТОВ «Газмережі» Андрієм Коваленком розповіли про роботу газовиків у прифронтових громадах, як-от у Куп’янській та Ізюмській. Тоді відразу домовилися про радіозустріч із керівником Харківської філії, щоб поговорити про загальну ситуацію з газовою інфраструктурою в Харкові та громадах області. У сьогоднішньому випуску подкасту «Накипіло вранці» говорили з виконувачем обов’язків директора Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» Дмитром Безпаловим.


Етери

0%