Етери

micФіліп Дикань today22.10.2024 3

Тло
  • cover play_arrow

Нацгвардійці 5 Слобожанської — чемпіони міжнародних змагань Strong Spirit’s Games Філіп Дикань

Одинадцятого — тринадцятого жовтня у столиці Іспанії — Мадриді — відбувалися міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games серед ветеранів і військовослужбовців, які дістали поранення. Українська сторона вперше стала ініціатором та організатором світового змагання, що є частиною міжнародного спортивного фестивалю Arnold Classic Europe, заснованого 2011 року Арнольдом Шварценеґґером.

Суперниками української команди були збірні зі Сполучених Штатів, Естонії, Ірландії та Нідерландів. Серед п’ятдесяти ветеранів з України шестеро представляли 5 Слобожанську бригаду НГУ. Змагання відбувалися у шести дисциплінах: жим штанги на рази, жим штанги на максимальну вагу, ривок гирі, айрбайк, веслування на тренажері 100 метрів і 100 секунд, командне веслування. Українські ветерани посіли перше місце в загальнокомандному заліку зі 188 медалями, 27 з яких вибороли слобожанські гвардійці: по одинадцять золотих та срібних нагород і п’ять бронзових.

Гостями програми «Накипіло ввечері» стали золотий та срібний призер міжнародних змагань Strong Spirit’s Games Едуард Петряєв із позивним «ГРУТ» і начальник фізичної підготовки та спорту 5 Слобожанської бригади, семикратний призер міжнародних змагань Strong Spirit’s Games Сергій Кіяшко.