play_arrow

Етери

Наступальні дії на Куп’янсько-Лиманському напрямку

micВолодимир Носков today19.07.2023 27

Тло
  • cover play_arrow

    Наступальні дії на Куп’янсько-Лиманському напрямку Володимир Носков


Сьогодні зранку аналітики Інституту вивчення війни поінформували: українські сили провели контрнаступальні дії щонайменше на трьох ділянках фронту на тлі активізації російських наступальних операцій і заявили про тактичні здобутки вздовж кордону Харківської та Луганської областей.
Ще в понеділок у Збройних силах України повідомляли, що на Куп’янсько-Лиманському напрямку противник активізував наступальні дії. Там збройні сили рф зосередили понад 100 тисяч особового складу, більш як 900 танків, понад 550 артилерійських систем і 370 РСЗВ.
Про це 17 липня розповів у національному телемаратоні речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий. А 18 липня уже журналістам «Радіо Свободи» він пояснив, що це не нова проблема для українського війська, яке воює на прикордонні Харківщини.
«Ця проблема не нова, не сьогоднішня, і Сили оборони вже багато місяців поспіль не дають їм [російським військам] жодного прогресу й потужно завдають ударів по них. Тобто це не вчора з’явилися 100 тисяч. Плюс-мінус така цифра є вже давно: трішки більше, трішки менше може бути», — сказав Череватий.
З останніх повідомлень у телеграм-каналі заступниці міністра оборони Ганни Маляр нам відомо, що українські війська перебрали на себе ініціативу на Куп’янському напрямку в Харківській області. Дослівно: «Наступ ворога на Куп’янському напрямку наразі безуспішний».
Бої тривають, але ініціатива вже на нашому боці. Яку мету переслідує ворог, зібравши величезне скупчення сил на Куп’янсько-Лиманському напрямку Харківщини, запитали у військового експерта — керівника Центру військово-правових досліджень Олександра Мусієнка. 


Етери

0%