![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Натхнені «Березолем»: колекція-ода від дизайнерів byMe Наталка Маринчак
Блуза, натхнена виставою «Алло, на хвилі 477!». Носили б таку? Це від бренду, що надихається українським й останню колекцію якого харківці просто не могли пропустити. Бренд byMe представив колекцію-оду Курбасові.
Під час роботи над колекцією команда byMe п’ять місяців досліджувала архіви Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, а також вивчала літературу, пов’язану з діяльністю Леся Курбаса й «Березоля». Як це було — слухайте в подкасті Радіо «Накипіло».