play_arrow

Етери

Навчання в метро й бомбосховищі наживо чи все ж удома онлайн?

micВолодимир Носков today31.07.2023 27

Тло
  • cover play_arrow

    Навчання в метро й бомбосховищі наживо чи все ж удома онлайн? Володимир Носков


Міський голова Ігор Терехов розпочав зустрічі з батьками школярів й учителями, щоб дізнатися, як ліпше з 1 вересня організувати дітям навчальний процес за комбінованим форматом. Ми ж охоче долучилися до публічної дискусії і в радіоетері влаштували «батьківські збори». 
У нас на зум-конференції три мами: Юлія Байрачна — мама семикласниці (їхня сім’я проживає на Салтівці); Ліна Миронова — мати десятикласника (мешкають в Індустріальному районі, однак на навчання її син їздить до ліцею «Імпульс»); і Юлія Піменова, донька якої перейшла до сьомого класу (наразі сім’я в Чернівцях, але незабаром планує повертатися до Харкова — їхній дім і школа в Шевченківському районі міста). 
Кожен із них перед складним вибором: Ліна Миронова не хоче, щоб син псував зір за уроками, сидячи по десять годин біля комп’ютера. Тому вона за офлайн-навчання, але хвилюється, де буде організовано освітній простір. 
У Юлії Байрачної донька залюбки долучається до уроків через інтернет. Однак жінці цікаво, куди її доньку з однокласниками керівництво школи запросить на навчання наживо. 
А в доньки Юлії Піменової вже був досвід змішаного навчання в Чернівцях. Діти могли годинами сидіти в укритті під час повітряних тривог, і вони далеко не завжди мали уроки в захисних локаціях. Юлії цікаво, як міському департаменту освіти вдасться створити класні простори в метрополітені, де немає якісного денного освітлення, доброго повітря, а вологість і температурний режим є не досить сприятливими для тривалого перебування дітей. 
Нам цікаві й ваші думки. Залишайте їх у коментарях до подкасту «Накипіло вранці». 


Етери

0%