![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Нечитун: як навчитися читати під час війни Наталка Маринчак
Як подолати нечитун, або Як нам навчитися читати сьогодні, під час війни.
Дві очільниці книжкових клубів — Олена Максимова в Харкові й Наталка Пересипкіна в Дюссельдорфі — два різних підходи до читання та подолання розконцентрації. І безліч корисної інформації для тих, хто потерпає від нечитуна й хоче змінити своє життя. Найважливіша теза — читайте те, що вам до вподоби, особливо на етапі, коли хочете наново сформувати звичку читати.