play_arrow

Етери

Нікіта Тітов: «Дякую, що я тут»

micКирило Лукаш today26.04.2024 179

Тло
  • cover play_arrow

    Нікіта Тітов: «Дякую, що я тут» Кирило Лукаш


Гостем денного етеру став відомий український художник, дизайнер і волонтер (а ще автор обкладинок програм на Радіо «Накипіло») Нікіта Тітов.

Це була щира розмова про сенси, які оточують нас нині. Що таке перемога України? Чому справжня перемога України неможлива без зламу росії в самій своїй ідеї? Чому ми все ж таки живемо в найкращій і надважливій країні? І чому попри всі обставини й війну нам «так добре бути тут»?

Також говорили й про проєкти й виставки Нікіти Тітова, його повернення до живопису й те, чому тепер ми не так часто бачимо його неймовірно точні графічні рефлексії на події, пов’язані з російсько-українською війною.

Окрім того, Нікіта розповів про один зі своїх останніх проєктів, що він його ініціював разом із друзями-військовослужбовцями. Ідеться про проєкт «Шана», суть якого полягає в тому, що кожен бізнес, який має спеціяльні пропозиції для українських вояків, може позначити себе спеціяльною наліпкою авторства Нікіти Тітова. Щоб отримати файл для друку наліпки «Шана», заповніть анкету.


Етери

0%