play_arrow

Етери

«Нова пошта» після обстрілу вивчає досвід Ізраїлю

micВолодимир Носков today25.10.2023 79

Тло
  • cover play_arrow

    «Нова пошта» після обстрілу вивчає досвід Ізраїлю Володимир Носков


Як гарантувати безпечний простір в інноваційних вантажних терміналах «Нової пошти», які обстрілює російський ворог? Про це міркують у міжнародній компанії експрес-доставки посилок. Співзасновники «Нової пошти» в понеділок, 23 жовтня, повідомили, що компанія облаштовуватиме невеликі бомбосховища всередині сортувальних терміналів за прикладом захисних капсул в Ізраїлі.

На це рішення керівництво «Нової пошти» спонукала трагедія, що сталася ввечері 21 жовтня у великому інноваційному терміналі в селищі Коротич. Після 22:00 російська ракета влучила в будівлю сортувального терміналу якраз тоді, коли зміна «новопоштівців» відправляла навантажені посилками машини на маршрути. Унаслідок удару ракети С-300 загинуло шестеро чоловіків. За інформацією Харківської облвійськадміністрації, станом на ранок 25 жовтня в реанімації залишаються семеро пацієнтів, двоє з них у вкрай тяжкому стані. «Проте вони вже почали дихати без підтримки апаратів ШВЛ. Шестеро постраждалих і далі лікуються в хірургічному відділенні», — ідеться в повідомленні. Двадцять четвертого жовтня двох пацієнтів прооперували, їхній стан — стабільний. Сьогодні випишуть одного пацієнта з травматологічного відділення. У самій компанії називають цифру ушпиталених у Харківській обллікарні в 16 важкопоранених чоловіків. За свідченнями персоналу, що перебував у сортувальному терміналі під час вибуху, працівники, які там були, не мали шансу встигнути добігти до укриття, бо сирена пролунала за секунди до вибуху.

Зі співвласником компанії «Нова пошта» В’ячеславом Климовим у подкасті «Накипіло вранці» говорили про здоров’я потерпілих співробітників, підтримку сімей загиблих колег, а також те, як у компанії планують посилити безпеку для робітників і клієнтів. Пан В’ячеслав саме повернувся із селища Коротич, де розташований їхній інноваційний термінал.


Етери

0%