play_arrow

Етери

Новий застосунок «Соціальні послуги Харківщини»

micВолодимир Носков today21.03.2024 21

Тло
  • cover play_arrow

    Новий застосунок «Соціальні послуги Харківщини» Володимир Носков


Усе про соціальні послуги в громадах відтепер можна дізнатися в новому мобільному застосунку «Соціальні послуги Харківщини», який презентували напередодні.

У застосунку можна подивитися мапу з інформацією про заклади, що надають соціальні послуги в територіальних громадах Харківської області. Тут містяться адреси центрів соціальних служб, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), інтернатних установ системи соціального захисту населення тощо.

Завантажити мобільну програму «Соціальні послуги Харківщини» можна в Google Play та App Store.

Застосунок розроблено за підтримки Харківської ОВА спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Докладніше про новий цифровий сервіс розповіла заступниця начальника Харківської обласної військової адміністрації Віта Ковальська.

За її словами, першими про новий застосунок «Соціальні послуги Харківщини» почули жителі Валків і Кегичівки під час відкриття перших на Харківщині Центрів життєстійкості. У межах заходу відбулася презентація інтерактивної мапи надавачів соцпослуг Харківщини й алгоритму галузевої взаємодії для захисту й безпеки дитини. На сайті ХОВА працює інтерактивна мапа, яка містить інформацію про актуальні соціальні послуги та їхніх надавачів у територіальних громадах регіону. Інформацію оновлюють щомісяця.

Відповідно до алгоритму галузевої взаємодії для захисту й безпеки дитини передбачено роботу між освітянами, медпрацівниками, поліціянтами й очільниками громад. Інформацію про можливі проблеми в родинах із дітьми передаватимуть до профільного заступника очільника тергромади, а далі до фахівців Центрів життєстійкості, сказала заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська.

У програмі «Накипіло вранці» прозвучала також інформація, яка може бути корисною для ветеранів і ветеранок війни та їхніх сімей і друзів. Ідеться про новину, що Міністерство у справах ветеранів спільно із Червоним Хрестом запустило телефонну «Єдину ветеранську лінію». Фахівці готові в тестовому режимі відповідати на найрізноманітніші запитання захисників і захисниць, а також їхніх рідних. Мета — підтримати воїнів у післяфронтовому житті.

Номер телефону: 0-800-505-217. «Єдина ветеранська лінія» працює щодня з 08:00 до 20:00 у тестовому режимі.


Етери

0%