play_arrow

Музичне бубубу

Олег «Джон» Сук

micОлександр Сердюк today10.04.2023 206

Тло
  • cover play_arrow

    Олег «Джон» Сук Олександр Сердюк


Сьогодні випуск з Олегом «Джоном» Суком, музикантом неймовірного таланту, різнобарвність якого зачаровує. Ви маєте знати його за такими проєктами, як «Мертвий півень», «Вогні великого міста», «Клуб шанувальників чаю» і «Ґорґішелі». 

У цьому інтерв’ю Олег уперше сказав про майбутній новий альбом «Півнів», але, на жаль, обірвалося життя другого вокаліста Любомира Футорського (брата Міська Барбари, який помер у 2021-му), і тепер реюніон під великим питанням (але деякі концерти все ж таки планують. Найближчий — на вечорі Сергія Жадана).

Говорили про музику, військо та багато іншого.

Усім приємного «бубубу»!

 

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.


Музичне бубубу

0%