![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Олег Скрипка Олександр Сердюк
Не хочеться використовувати слова «легенда української рок-музики», але вже як є. Олег Скрипка — це музика, танці, епатаж, культура, неоднозначність, яскравість, етнос, Країна мрій, енергія, екстравагантність, неординарність. Усе це — в одній людині. Про це й говорили. Можна сказати, що обговорили все, але Олександр Сердюк сам собі пообіцяв, що побесідує з Олегом ще раз. Бо наче про все порозмовляли, але залишилося ще багато тем.
Усім приємного «бубубу»!