![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/87372613_1085277791809968_1690567653908807680_n-370x480.jpg)
Олександра Крикун та Юрій Тушевський Олександр Сердюк
Вам треба більше дізнатися про гумор і молодіжні організації Кропивницького, а також про те, чим дихає це місто? Про це і є новий випуск. Олександра та Юра намагаються творити щось цікаве й корисне в цьому прекрасному місті.
Приємного прослуховування!
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.