play_arrow

Музичне бубубу

Олексій Дорошенко

micОлександр Сердюк today24.07.2023 389

Тло
  • cover play_arrow

    Олексій Дорошенко Олександр Сердюк


Вас вітає «Музичне бубубу» з Олексієм Дорошенком (барабанщиком гурту «Друга ріка»).
Для Олександра Сердюка все, що повʼязано з «Другою рікою», — це щось особливе, оскільки він упродовж 22 років вірний фанат гурту. Тож, коли йому запропонували на період туру стати частиною культового колективу, без вагань погодився. 
Натомість для Олексія Олександр — це людина, яка завжди готова з ним побалакати, знайти картоплю фрі, зробити півгодинний пародійний сет на Харчишина, а ще — один із співорганізаторів вигаданого фестивалю «Кугут-фест», який має відбутися десь у полі поблизу Житомира; і, звісно, режисер 50-річного ювілею Сергія Гери, який у фантастичному світі Олексія та Олександра має відбутися в палаці «Україна», де столи стоятимуть у вигляді цифр 5 і 0 і виступатимуть абсолютно всі артисти (і навіть у залі сидітимуть артисти), а над Шурою висітимуть дві повітряні кульки числа «50» — і він постійно плакатиме від щастя. Але вернімося в реальність.
Говорили про музику, як Олексій потрапив у «Ріку», а також про волонтерство та війну.
Усім приємного «бубубу»!

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Музичне бубубу

0%