play_arrow

Етери

Олена Рибка: «Ми працюємо ще більше й станемо ще сильнішими»

micКирило Лукаш today28.05.2024 37

Тло
  • cover play_arrow

    Олена Рибка: «Ми працюємо ще більше й станемо ще сильнішими» Кирило Лукаш


У четвер, 23 травня, російські війська вкотре вчинили масований обстріл Харкова й області. По самому місту завдали приблизно 10 ударів, від яких постраждала, серед іншого, одна з найбільших типографій у Східній Європі «Фактор-друк». На ній, зокрема, випускають продукцію видавництва Vivat. Унаслідок російського обстрілу загинуло семеро людей, іще 17 осіб зазнали поранень.

У прямому денному етері ми зв’язалися з провідною редакторкою видавництва Vivat Оленою Рибкою, щоб висловити співчуття й солідарність і розпитати, як у видавництві й загалом у компанії «Фактор» переживають трагедію.

Пані Олена розповіла, що компанія взяла на себе фінансову та психологічну допомогу родинам жертв російського удару. Вона розказала також про долю книжок, наклад яких знищила росія (нагадаємо, загальний наклад знищеного сягнув 50 000 примірників). А також поділилася своїми думками про психологічний стан працівників.

Компанія «Фактор» ініціювала збір грошей на відновлення поліграфічної галузі. Допомогти донатом можна за посиланням.

Також видавництво підтримала «Нова пошта». До 30 червня поштовий оператор безплатно доставлятиме всі замовлення із сайту Vivat.


Етери

0%