play_arrow

Етери

Останнім часом побільшало тварин зі скалковими пораненнями

micВолодимир Носков today17.04.2024 44

Тло
  • cover play_arrow

    Останнім часом побільшало тварин зі скалковими пораненнями Володимир Носков


У клініці екстреної медичної допомоги для тварин громадської організації «Порятунок тварин Харків» оперують і лікують собак та кішок, вивезених із прифронтових громад Харківщини, Сумщини, Донеччини й Луганщини. Зооорганізація працює в Харкові понад сім років.

Щотижня до ветшпиталю привозять до 50 поранених, травмованих і виснажених голодом чотирилапих. Волонтерські евакуаційні рейси вирушають на прикордоння три-шість разів на тиждень, розповіла менеджерка з комунікації з міжнародними партнерами ГО «Порятунок тварин Харків» Ярина Вінтонюк. Тих котів і собак, які потребують догляду та психологічної підтримки, одразу відправляють до прихистку.

Евакуйованих тварин із порушеннями здоров’я скеровують на лікування до клініки екстреної меддопомоги при цій громадській організації. Тут є операційні, лабораторія, рентген і стаціонар. Щоб операції можна було проводити без перерв на вимкнення світла, у зоошпиталі є генератор. Нерідко сюди вночі приходять харків’яни зі своїми хатніми улюбленцями. Черговий ветеринар оглядає тварин і надає їм першу допомогу.

Як працює клініка екстреної медичної допомоги громадської організації «Порятунок тварин Харків» під час перебоїв зі світлом через ворожі обстріли критичної інфраструктури міста — у подкасті «Накипіло вранці» нам розказала керівниця ветеринарної клініки Євгенія Толста.


Етери

0%