play_arrow

Етери

Отруєння тварин в екопарку

micВолодимир Носков today09.10.2023 50

Тло
  • cover play_arrow

    Отруєння тварин в екопарку Володимир Носков


У Харківському екопарку в неділю повідомили про вбивство тварин із контактної зоолокації. У «Фельдман-екопарку» загинули всі тварини контактної зони для найменших, зокрема кролі, морські свинки та хом’яки. Про це в соціальній мережі «Фейсбук» повідомили адміністрація екопарку та його засновник — народний депутат України Олександр Фельдман. Як з’ясувало Радіо «Накипіло», отруєння сталося в п’ятницю. «У нас сталося вбивство. Так, справжнє вбивство, до того ж масове. Загинули всі тварини контактної зони для найменших: кролики, морські свинки та інші пухнастики, яким так раділи дітлахи… Розтин показав, що тварин отруїли миш’яком», — ідеться в дописі на сторінці екопарку у фейсбуці.

Цю контактну зону відкрили спеціально до «Балу хризантем», оскільки дітлахи люблять гратися з маленькими пухнастиками. До речі, «Бал хризантем» відбувався в екопарку першого дня жовтня. До свята прибирати територію допомагали волонтери. Адміністрація екопарку написала заяву до поліції. Правоохоронці перевіряють інформацію. «За адресою виїхала слідчо-оперативна група відділу поліції № 3 ХРУП № 3 ГУ НП в Харківській області. Восьмого жовтня інформацію про подію зареєстрували в Єдиному обліку. За цим фактом здійснюють перевірку», — повідомили в обласному управлінні поліції.

На час запису інтерв’ю з директором «Фельдман-екопарку» Сергієм Остапенком, поліція ще не приїжджала на місце ймовірного злочину для ведення слідчих дій.


Етери

0%