play_arrow

Етери

Павло Храмов: «Нам потрібно більше автобусів»

micКирило Лукаш today11.04.2024 119

Тло
  • cover play_arrow

    Павло Храмов: «Нам потрібно більше автобусів» Кирило Лукаш


Однією із ключових проблем Харкова під час енергетичної кризи та знеструмлення є функціонування міської транспортної системи.

Про те, що можна зробити вже сьогодні, щоб полегшити транспортну ситуацію в Харкові, говорили у прямому етері на Радіо «Накипіло» з відомим харківським урбаністом Павлом Храмовим.

«Тепер навіть оптимістичні урбаністи мають змінити свої висловлювання на “риторику виживання”», — сказав пан Павло. Зокрема, ситуація демонструє, що електротранспорт в умовах енергетичної кризи, спричиненої російськими обстрілами, не справляється з викликами сьогодення.

«Мер має написати у твіттері: “Нам потрібні автобуси”», — наголосив Павло Храмов. Ми розбиралися, чи актуальний сьогодні півмільярдний кредит на закупівлю електробусів, чи не правильніше було б нині знайти можливості для закупівлі звичайних автобусів і пошуку таких транспортних засобів через канали гуманітарної допомоги.

Окрім того, урбаніст наголосив, що вже сьогодні можна ухвалювати рішення про створення інфраструктури для мікромобільності: велосипеди, електросамокати тощо. «Це суттєво поліпшить ситуацію із транспортом, і це не мрії, а завдання прийдешнього літа», — переконаний він.


Етери

0%