![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Павло Крахмальов Олександр Сердюк
Це «Музичне бубубу»: таке саме, як… А втім, не буває таких самих «Бубубу». Кожен гість створює особливу атмосферу, розповідає неймовірні історії з власного життя та ділиться знаннями й спогадами. Павло Крахмальов із гурту «Брати Гадюкіни» — дивовижний співрозмовник. Шкода, що завжди мало часу на спілкування з такими людьми. Павло надзвичайно ерудований, цікавий, і говорити можна з ним безкінечно, — та, на жаль, все має кордони та ліміти.
Усім радимо насолодитися цією розмовою. Приємного «Бубубу»!