play_arrow

Етери

Першокласники в першій у світі школі в метро

micВолодимир Носков today04.09.2023 117

Тло
  • cover play_arrow

    Першокласники в першій у світі школі в метро Володимир Носков


У Харкові запрацювала школа на п’яти станціях метрополітену. Школярі та школярки з різних районів і навчальних закладів міста відвідуватимуть уроки на станціях метро «Університет», «Перемога», «Метробудівників», «Тракторний завод» та «Академіка Павлова». У спеціально відведених місцях метрополітену провели ремонт, установили вентиляцію та клімат-контроль. Щоб увагу дітей не відвертали гуркотом поїзди із платформ, стіни класів захистили звукоізоляційними матеріалами.
За словами директорки департаменту освіти Ольги Деменко, нині сформовано 60 збірних класів. У них навчатиметься трохи більш ніж тисяча хлопчиків і дівчаток. Це переважно першокласники й інші учні початкової школи. Збірний клас сформували з дітей у масштабах району. Навчатиметься клас на наперед визначеній станції. Підземна школа працюватиме у дві зміни: з 9:00 до 12:00 і з 13:00 до 16:00.
У записі сьогоднішнього ранкового етеру на Радіо «Накипіло» ви почуєте дзвоник на перші уроки й дитячий сміх і дізнаєтеся, який вигляд мають класи й портрети яких українських діячів і письменників надихатимуть учнів та учениць на нові знання. Ми з кореспондентом Романом Коробенком зануримо вас у звукову атмосферу школи на станції метро «Університет».


Етери

0%