![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
План: стати військовою психологинею Наталка Маринчак
З одинадцятого класу Дар’я Євстаф’єва планувала стати саме військовою психологинею. План удалося реалізувати вже під час повномасштабного вторгнення, адже тепер вона — психологиня й офіцерка групи контролю бойового стресу 125 окремої бригади сил ТрО ЗСУ.
З якими реаліями стикається дипломована військова психологиня, як підвищує кваліфікацію й чому психолог — це людина, що має постійно вдосконалюватися? Чому не працюють наші звичні методи самозаспокоєння та як тепер ставитися до себе й своїх реакцій — слухайте в записі подкасту Радіо «Накипіло».