![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Поезія на стінах: інтеграція смислів у простір Наталка Маринчак
У «Неспішному ранку» говорили з художницею Діною Чмуж про інтеграцію поезії Максима Кривцова в культурний простір Харкова. Про те, наскільки нині важливо змінювати оптику й буквально вводити тексти живих і мертвих поетів у міський простір як нагадування про війну та життя.
Власне, ці тези перегукувались із тим, що писав сам Максим, — про важливість фокусування уваги містян, що війна різна, але присутня і в міському, і у військовому побуті. Подивитися на стінопис із текстами Макса можна на вулиці Григорія Сковороди