play_arrow

Етери

Помста пранкера Вольнова: як долучитися до «ДрукАрмії»

micВолодимир Носков today10.07.2024 177

Тло
  • cover play_arrow

    Помста пранкера Вольнова: як долучитися до «ДрукАрмії» Володимир Носков


У подкасті «Накипіло вранці» познайомилися з людиною, яка від перших днів повномасштабного вторгнення росії веде інтелектуальну помсту за загиблих дітей, убитих дорослих і розбиті села, міста та громади загалом.

Український пранкер Євген Вольнов, відомий багатьом як майор Чорнобаєв, своїми телефонними дзвінками до російських діячів, політиків, родичів загарбників, а також колаборантів у Криму просто-таки доводить їх до сказу. Дружини так званих героїв дізнаються про справжні обличчя ґвалтівників.

Паралельно пранкер Вольнов є одним із лідерів масштабного всеукраїнського волонтерського проєкту «ДрукАрмія». Кілька тисяч майстрів, які вдома й у офісах мають 3D-принтери та вміють конструювати й створювати креслення, об’єдналися у спільноту, яка виготовляє (друкує) все, що потрібно армії. Завдяки мейкерам і професійним інженерам виготовляють: скиди, хвости й носовички скидання з безпілотних апаратів, стартові платформи для дронів, інноваційні боєприпаси різних модифікацій, тримачі для планшетів, окопні перископи, спектроаналізатори й багато іншого для парамедиків і військовослужбовців. Євген Вольнов запрошує всіх долучатися до «ДрукАрмії» і допомагати в той спосіб, який буде максимально корисним.


Етери

0%