play_arrow
Понад 200 літрів крові здали донори під час акції «220 вольт для життя» Філіпп Дикань
Акція «220 вольт для життя» відбулась у Харкові 13 та 15 червня до Всесвітнього дня донора крові, який ушановують 14 червня. Організувала його благодійна організація «Координаційний гуманітарний центр».
У ці два дні кровʼю поділилися понад 500 донорів: містяни, представники ДСНС, цивільного захисту, місцевої влади, благодійних організацій і бізнесу. У пункти приймання крові вишикувалися черги. Учасники акції здали понад 200 літрів крові.
Про результати акції в етері Радіо «Накипіло» поговорили з її організатором та операційним директором БО «Координаційний гуманітарний центр» Богданом Яхном і керівницею відділу рекрутингу донорів крові та компонентів крові Харківського обласного центру служби крові Валентиною Таран.