play_arrow

Етери

«Правила гри» резиденції Art Kuzemyn

micКирило Лукаш today11.10.2023 137

Тло
  • cover play_arrow

    «Правила гри» резиденції Art Kuzemyn Кирило Лукаш


З режисеркою Оксаною Дмітрієвою та художником Костянтином Зоркіним анонсували спеціяльний показ відеофільму «Правила гри», що фіксує перформанс, який відбувся в просторі зруйнованої будівлі в селі Куземин, що на Сумщині, на 536-й день великої війни.

Цього разу резиденція в селі Куземин мала назву «Гра в майбутнє». Ось що куратори проєкту кажуть про фільм і резиденцію: «Нині кожен індивідуальний біль і кожна думка про майбутнє зливаються у спільний колективний роздум, де вчорашній день змішався з мріями та надіями завтрашнього. Навколо спроби побачити нові горизонти на перетині двох світів, театру ляльок та візуального мистецтва, протягом трьох тижнів і тривала робота митців. Нас поєднали теми, які об’єднують сьогодні всіх українців: боротьба зі злом, мрія про перемогу й роздуми про майбутнє. Саме це стало структурою дії». Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Вийшла цікава й сповнена сенсом розмова про мистецтво, його значення, кроссекторальність, смисли, що народжуються у візуальному й театральному переживанні воєнної дійсности.

Показ відеофільму відбудеться 12 жовтня о 18:00 за адресою майдан Свободи, 4. («Єрмілов-центр»). Вхід вільний.


Етери

0%