play_arrow

Прем’єра фільму «Люксембург, Люксембург» у Близнюках

micАліка Піхтерева today10.04.2023 167

Тло
  • cover play_arrow

    Прем'єра фільму «Люксембург, Люксембург» у Близнюках Аліка Піхтерева


У ваші вуха — наша аудіопастораль! Днями ми ловили селищний дзен і шукали натхнення у смт Близнюки, адже тут народилися і сформувалися як «лічності» репери гурту «Курган & Agregat». 

 

Тарахкотіли ми за 160 км від Харкова не лише натхнення пошукати — мали вагомий привід. У селищі відбулася українська прем’єра художньої кінострічки «Люксембург, Люксембург». Понад дві години дороги намагалися осягнути масштаб, що світова прем’єра відбулася у Венеції, північноамериканська — у Торонто, а українська мала відбутися не в Києві, за традицією, а у Близнюках.

 

Цю точку на мапі вибрано не випадково, адже виконавці головних ролей — брати Аміл і Раміл Насірови, більш відомі як репери — останній рік ще й волонтери. Виявилося, вони мають неабиякий акторський хист. І це не наше твердження, а режисера фільму Антоніо Лукіча.

 

Одне слово, що казати? Треба слухати! Привезли вам аудіорепортаж, у якому зафіксували, як звучить українське село: його залізниця, природа, а головне — жителі. Інтерв’ю з акторами й режисером, фанфари прем’єри та славнозвісний суржик, яким говорять у фільмі. І у Близнюках.Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.

0%