play_arrow

Етери

Про колаборантів і відбудову Ізюма

micВолодимир Носков today21.06.2023 37

Тло
  • cover play_arrow

    Про колаборантів і відбудову Ізюма Володимир Носков


В Ізюмській громаді докладають великих зусиль, щоб допомогти людям відремонтувати пошкоджене російськими бомбами й обстрілами житло. Про це Радіо «Накипіло» розповів заступник міського голови Ізюма Володимир Мацокін.
Він каже, що кожна сім’я чинить відповідно до своїх можливостей: хтось сам починає ремонтувати дім, комусь із будматеріалами допомагають міжнародні фонди, є і ті найвразливіші категорії, що чекають допомоги від влади. Усе залежить і від рівня руйнування будинку.
На думку заступника мера, після російської окупації значно побільшало тих людей, хто висловлює активну позицію з підтримки українського війська.
«Якщо раніше, до повномасштабної війни, коли я на концертах і виступах перед громадою говорив: “Слава Україні”, а у відповідь чув мовчання або поодинокі відповіді, то тепер мені відповідають усією залою», — ділиться спостереженнями Володимир Мацокін.
Він говорить, що велика частина зрадників виїхала з окупантами до рф і вже з «Бєлгородських, Курських, Воронезьких земель гавкають у наш бік». «Мене тішить. Майбутнього вони точно тут не мають», — каже Мацокін.
Водночас заступник очільника міста визнає, що в них ще залишаються колаборанти і серед освітян, і серед старост. Однак Мацокін зазначив, що після відновлення роботи українських органів влади Ізюмської громади в них не проводили службового розслідування зі співпраці посадовців відділів, управлінь, керівників шкіл та інших комунальних закладів із російськими окупантами. Ними займаються правоохоронні органи.
Повне інтерв’ю з Володимиром Мацокіним, заступником міського голови Ізюма, слухайте в подкасті «Накипіло вранці».


Етери

0%