![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/5265028231973690259-370x480.jpg)
Про коректні форми звертання Наталія Завгородня
Слово — це зброя. На жаль, та, яка може сильно ранити, а іноді й убити. Уміння коректно дібрати слова — це не примха, а потреба для усвідомленої людини. Сьогодні поговоримо про те, як звертатися до людей із повагою й толерантністю.
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.