play_arrow

Етери

Про великий опір на Куп’янському напрямку

micВолодимир Носков today18.10.2023 23

Тло
  • cover play_arrow

    Про великий опір на Куп’янському напрямку Володимир Носков


За останній тиждень ситуація на Куп’янському напрямку суттєво загострилася. російський ворог має на меті прорвати оборону українських військ і знову захопити наші території. Про це в офіційному телеграм-каналі Сухопутних військ Збройних сил України повідомив їхній командувач Олександр Сирський.

«Завдяки діям наших підрозділів ворогові не вдасться виконати свої плани», — переконаний він. За словами Юрія Федоренка, командира роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка, за останні п’ять днів армія рф підтягнула резерви й артилерію. «Вони посилили ударно-штурмові дії на Куп’янському напрямку. Окрім того, російські війська збільшили кількість БпЛА. Їхня мета — вийти на кордон Луганської області та просунутися на Харківщині», — описує картину протистояння на Куп’янському напрямку Юрій Федоренко.

А тим часом начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш запевняє, що ворога на українській території чекають різні сюрпризи: мінні поля, оборонні позиції та фортифікаційні споруди. В українських військах розуміють наміри загарбників до початку зими захопити панівні висоти на Куп’янсько-Лиманському напрямку, але вони не матимуть успіхів у цьому, упевнений речник.

У ранковому зведенні Генштабу йдеться: напередодні на Куп’янському напрямку українські воїни відбили понад 15 атак ворога в районах населених пунктів Синьківка, Іванівка й Кислівка Харківської області.

Як триває оборона Куп’янського напрямку на Харківщині військами ЗСУ — про це говорили з начальником пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Іллею Євлашем у подкасті «Накипіло вранці».


Етери

0%