play_arrow

Етери

Психологічна підтримка в супермаркетах

micВолодимир Носков today22.04.2024 74

Тло
  • cover play_arrow

    Психологічна підтримка в супермаркетах Володимир Носков


Останнім часом ми вже й не замислюємося, у яких умовах та атмосфері живемо: вибухи «Шахедів», ракетні обстріли, сигнали повітряних тривог, навала інформації про загибель військовослужбовців і цивільних — здається, на третій рік великої війни ми вже сприймаємо це все як щось буденне. Та й не рідко друзям говоримо, що вже звикли в Харкові до всього. Ми вже не звертаємо уваги ні на які тривоги й вибухи.

А що насправді відбувається з нашим ментальним здоров’ям? Про що нам сигналізує організм? Чи пробували ви зрозуміти свій психологічний стан? Про що може свідчити роздратованість, швидка зміна настрою, раптові сльози, поганий сон тощо. Як говорять фахівці з ментального здоров’я, ніщо під час війни не минає без наслідків.

Тому ліпше вчасно подбати про своє ментальне здоров’я. Поспілкуйтеся із психологом. Тим паче, що найближчим часом це можна буде зробити безпосередньо в торговельних центрах і супермаркетах Харкова. Незвичайні кабінети психолога вже працюють у торговельних центрах «Нікольський» і «Французький бульвар», а також у супермаркеті «Клас» на Салтівці.

Для більшої доступності первинної психологічної допомоги консультації абсолютно безплатні. Це проєкт міського департаменту соціальної політики спільно з благодійним фондом «Стійкість України».

Коли можна відвідати пункти первинної психологічної допомоги в супермаркетах і на які запитання готові відповідати фахівці? Про це в подкасті «Накипіло вранці» розповіли заступник директора департаменту соціальної політики Харківської міської ради Юрій Шпарага й керівник благодійної організації «Благодійний фонд “Стійкість України”» Віталій Багричєв.


Етери

0%